Stowarzyszenie Profilaktyczno - Społeczne "Rodzina"

Idź do spisu treści

Menu główne

Trzeźwe Lato z Mamą i Tatą

Archiwum wydarzeń > Rok 2012

Stowarzyszenie Trzeźwościowe “Rodzina” w Brodach zorganizowało w niedzielę 5 sierpnia 2012 roku XIV Plenerowy Festyn Rodzinny pod nazwą “Trzeźwe lato z mamą i tatą”.

Kompleks sportowo- rekreacyjny w Brodach Pod Zaporą, nad rzekę Kamienną, w niedzielne popołudnie i wieczór był pełen ludzi. Przyszli oglądać zapowiadanych swoich lokalnych artystów i gwiazdy wieczoru. Dopisały tylko gwiazdy. Było wiele atrakcji dla najmłodszych i całych rodzin. Zorganizowano zabawne konkursy dla dzieci, rodziców i całych rodzin. Małżeństwa woziły się taczkami i biegały w workach. Panie konkursowo ubijały białko jajka, dzieci malowały na asfalcie.

Jedna z gwiazd wieczoru zespół "Discover Music World”, dał koncert w kilku odsłonach, przedzielanych konkursami dla dzieci, rodziców i całych rodzin. Wieczorem wystąpi zespół disco-polo "Coma-Pol”, który poprowadził zabawę taneczną do 22.00, na placu koło boiska, bez alkoholu.

WYJĄTKOWI ABSTYNENCI

Raz do roku, wspólnie z gminnymi urzędnikami od kultury i sportu, Ludowym Klubem Biegacza Rudnik, sołtysami i radnymi, działacze Stowarzyszenia Trzeźwościowego “Rodzina” w Brodach organizują doroczny festyn o bardzo wymownym tytule “Trzeźwe lato z mamą i tatą”.

Stowarzyszenie Trzeźwościowe “Rodzina” jest jedyną na terenie powiatu starachowickiego grupą ludzi wyrwanych z nałogu, którzy nie kryją się w podziemiach kościołów, w zamkniętych nawet dla dziennikarzy siedzibach Klubów AA. Są na ulicy, wśród ludzi, wręcz obnoszą się ze swoim zwycięstwem nad słabością, ze swoją siłą w pokonywaniu tej słabości.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego